Cartint, s.r.o. - profesionální tónování autoskel Zlín

Na výsluní 318, 76001 Zlín Zlínský kraj

Web: www.cartint.cz
IČO: 26905272
DIČ: CZ26905272
Email: cartint@cartint.cz
Telefon: +420 577 211 300
Mobil: +420 603 232 700 - Ing. Javora
Fax: +420 577 211 300

Provozní doba

Dle telefonické domluvy

Kategorie

Společnost Cartint, s.r.o. sídlící ve Zlíně nabízí profesionální tónování autoskel, fólie na karosérie, okenní fólie budov - protisluneční fólie, tepelně izolační fólie, bezpečnostní fólie.

Jsme výhradním prodejcem okenních folií Solar Optik a aplikace provádíme na území celé Moravy.

Sluneční paprsky mají kromě životodárných schopností i řadu škodlivých a nepříjemných vlivů. Doma, na pracovišti i v dopravních prostředcích nás velmi často obtěžuje nadměrná teplota a oslnění. Jen málokdo z nás si pak dokáže uvědomit, že i UV záření je pro náš organismus velmi nebezpečné - a navíc právě toto záření nejvíce způsobuje znehodnocování interiérů.

Máte zájem potlačit tyto negativní vlivy slunečního záření? Chcete navíc zvýšit tepelně - izolační vlastnosti Vašich oken a šetřit energii vytápění?

My Vám však nabídneme ještě víc - zabezpečíme okna Vašich domů a vozidel speciální ochrannou fólií proti vniknutí zlodějů a ochráníme Váš majetek.

A pokud chcete navíc zlepšit vzhled těchto Vašich domů a vozidel jste na správné webové adrese.

Všechny Vaše sny splníme prostřednictvím prvotřídní atestované okenní fólie.

Tento materiál (výroba USA) vyhoví všem požadavkům, které klademe na zlepšení termálních vlastností běžných i moderních prosklení.

Naši pracovníci s několikaletou praxí speciálně vyškolení v USA, provedou tyto úpravy skel přímo u Vás, v našich provozovnách nebo po domluvě u našich partnerů.

Odeslat poptávku nebo dotaz

4+5=
(kontrola proti robotům)